Zamknij

sobota, 13.07, godz. 11:00

Od 13.07.2019 do 13.07.2019

stadion miejski w Miastku

Bilety: Wstęp wolny

Koczalscy oldboje przenoszą się do Miastka i to właśnie na stadionie miejskim 13 lipca od godz. 11:00 zorganizują dziewiątą edycję turnieju oldbojów. Impreza przez lata odbywała się w Koczale, ale w ostatnim czasie pojawiły się tam konflikty, więc ostatecznie dziewiąta edycja odbędzie się na stadionie miejskim w Miastku.

- 9 lat temu grupa miłośników piłki nożnej po raz pierwszy zorganizowała turniej oldbojów. Wówczas udział w turnieju brały zaledwie trzy drużyny. Z roku na rok zainteresowanie rosło, turniej objął swoim patronatem sołtys Koczały, a w tym roku poza sołectwem i drużyną oldbojów z Koczały, w organizację włączył się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku, Start Miastko oraz firma Goodvalley - mówi Robert Makarewicz, sołtys Koczały.

Jest to wspaniałe wydarzenie, które integruje nie tylko społeczność lokalną, ale również staje się atrakcją dla turystów.

- Również w tym roku przewidujemy wiele niespodzianek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeprowadzone zostaną liczne zabawy i konkursy dla kibiców. Będą dmuchane zamki, pyszny grill, grochówka i jak co roku pieczony dziki. Zapraszamy.

Przypominamy, że turniej oldbojów odbędzie się w sobotę 13 lipca od 11:00 na stadionie miejskim przy ulicy Słupskiej w Miastku. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy w wieku 35 plus.