Zamknij
REKLAMA

Leśny Maraton Rowerowy Pomorza

Leśny Maraton Rowerowy Pomorza
  • czwartek 16 czerwca, 10:00
  • 16.06.2022
  • Gmina Kępice
  • 0-80 zł
Leśny Maraton Rowerowy Pomorza to impreza skierowana zarówno do amatorów ścigania się na rowerach MTB, jak i wielbicieli wycieczek rowerowych. Organizatorzy w tym roku przygotowali cztery trasy do pokonania przez startujących. Impreza została zaplanowana w Boże Ciało.

Pierwsza z tras jest najbardziej wymagająca i ma długość 60 km. Skierowana jest ona do zawodników licencjonowanych i ścigających się w zawodach amatorskich. Tutaj obowiązuje limit 60 zawodników startujących w imprezie, a więc kto pierwszy ten lepszy. 

Druga poważna trasa o długości 30 km jest przygotowana z myślą o amatorach bez licencji. Wyjątkiem są dzieci w wieku do 18 lat, które mogą ścigać się na tym dystansie z licencjami zawodniczymi. W wyścigu na dystansie 30 km obowiązuje limit 100 startujących.

Dwie pozostałe trasy mają charakter stricte rekreacyjne. Są one bezpłatne i będzie można się na nie zapisać na starcie - bez rywalizacji. Jedna z nich to trasa 5-kilometrowa, a druga to trasa jednokilometrowa - stworzona z myślą o przedszkolakach. 

Na trasy o długości 30 i 60 kilometrów zapisać się można TUTAJ

maj 2022


czerwiec 2022


16.06 czwartek
Leśny Maraton Rowerowy Pomorza